Mite Love 2019 Koleksiyon: Mite Love Saten Gecelik ve Tül Sabahlık Çeyiz Takım

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Saten Takımlar dir. Çünkü bu Saten Takımlar günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Saten Takımlar en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Saten Takımlar arasında Mite Love markasının ürettiği Mite Love Saten Gecelik ve Tül Sabahlık Çeyiz Takım modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Mite Love markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Resimdeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan Mite Love Saten Gecelik ve Tül Sabahlık Çeyiz Takım için, S, M, XL bedenleri bulunmaktadır.

Mite Love ML-1738 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Saten Gecelik ve Tül Sabahlık Çeyiz Takım ürünü faturada "Mite Love ML-1738" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.