Mite Love Saten Şortlu Beyaz Gecelik Takım

Mite Love Saten Şortlu Beyaz Gecelik Takım
Mite Love 2019 Koleksiyon: Mite Love Saten Şortlu Beyaz Gecelik Takım

Fantazi Şort Takım ları normal gündelik hayatta yaygın olarak kullanılan bir iç çamaşırı türü değildir. Bu ürün grubu Fantazi Takımlar kategorisinde erotik çekiciliği arttırmak, eşler arasında renkli bir iletişim sağlamak amacıyla üretilmektedirler. Özellikle sitemizin Fantazi Takımlar kategorisinde bulunan tüm Fantazi Şort Takım ları en kaliteli, en hoş tasarıma sahip, en doğal malzemeden üretilmiştir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlar ile kadınlar erkekleri bu Fantazi Şort Takım lar ile baştan çıkaracaklar.Özellikle Mite Love markası bu alanda kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Bu markanın Mite Love Saten Şortlu Beyaz Gecelik Takım modelinde kullanılan kumaş ve renklerin uyumu ile ortaya çıkan tasarım kadınların çekiciliğine şüphesiz bir erotizm katacaktır. Mite Love markasının Mite Love Saten Şortlu Beyaz Gecelik Takım modeline ait bu Fantazi Şort Takım ı en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

L, XL, bedenlere sahip Mite Love Saten Şortlu Beyaz Gecelik Takım, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

Mite Love ML-1716 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Saten Şortlu Beyaz Gecelik Takım ürünü faturada "Mite Love ML-1716" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.