Mite Love 2019 Koleksiyon: Mite Love Tül Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında Mite Love markasının Mite Love Tül Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Mite Love markasının tasarımları, hem de Mite Love markasının ürün kalitesi size Mite Love Tül Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru ürününü önermemizi sağlamaktadır.Mite Love markası bu Mite Love Tül Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Resimdeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan Mite Love Tül Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Mite Love ML-1740 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Tül Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru ürünü faturada "Mite Love ML-1740" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.