Mite Love Tül Saks Gecelik Lame Jartiyer Takım

Mite Love Tül Saks Gecelik Lame Jartiyer Takım

2020 Mite Love Fantazi Takımlar

138.80 TL   %41
81.90 TL
%10 Özel İNDİRİM ile Sepette 73.71 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Mite Love 2020 Koleksiyon: Mite Love Tül Saks Gecelik Lame Jartiyer Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Mite Love markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Mite Love Tül Saks Gecelik Lame Jartiyer Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Mite Love markasına ait Mite Love Tül Saks Gecelik Lame Jartiyer Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

S, L bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Resimdeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Mite Love ML-5601 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Tül Saks Gecelik Lame Jartiyer Takım ürünü faturada "Mite Love ML-5601" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.