Moonlight 9116 Fantazi Deri Kostüm

Moonlight 9116 Fantazi Deri Kostüm
Moonlight 2017 Koleksiyon: Moonlight 9116 Fantazi Deri Kostüm

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.

Bu sebeple Moonlight 9116 Fantazi Deri Kostüm modeli bayanların beğenisini kazanmış Moonlight markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Moonlight markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Moonlight 9116 Fantazi Deri Kostüm modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Moonlight 9116 Fantazi Deri Kostüm modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

L bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Moonlight 9116 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Moonlight 9116 Fantazi Deri Kostüm ürünü faturada "Moonlight 9116" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Moonlight Bayan Giyim

170.75 TL   %37
106.72 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Tatil sebebiyle siparişlerinize ait kargo işlemleri 27 Ağustos 2018 Pazartesi günü başlayacaktır.