Mountain Crew - Bamboo T.Gümüş

Mountain Crew - Bamboo T.Gümüş

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Tamamen doğal Bambu kamışı lifleri kullanılarak üretilmiş, sıcak havalarda mükemmel nefes alabilen yumuşak dokulu bir t-shirt

 

  • Özel tasarım Bambu lifleri yumuşak dokusu ile üzerinizde hiç bir şey yokmuş hissi yaratır
  • Esnek kumaşı hareketlerinizi engellemez, her türlü aktif spor için kullanıma uygundur
  • Gözenekli yapısı teri emip hızlı bir şekilde dış ortama aktarır, ıslandığında çok hızlı kurur
  • Bambu malzeme kimyasal destekleyiciler ve gübre gibi malzemeler kullanılmadan üretildiği için çevre dostudur
  • Bambu malzeme özellik olarak koku tutmaz. Bu özellik bambu'nun karakteristiği olduğu için yıkama ile çıkmaz
  • Ultraviyole ışınlarını bloke eder. 30 faktör güneş kreminin koruma gücüne sahiptir

Mountain Crew markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Mountain Crew markasının ürettiği Mountain Crew - Bamboo T.Gümüş modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Mountain Crew - Bamboo T.Gümüş için, bedenleri bulunmaktadır.Mountain Crew 4075 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
55,99 TL   %29
39,99 TL
--Tükendi--