NBB 2443 Kalın Askılı Dantelli Atlet Dikişsiz

NBB 2443 Kalın Askılı Dantelli Atlet Dikişsiz

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle NBB markasına ait NBB 2443 Kalın Askılı Dantelli Atlet Dikişsiz ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde NBB markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca NBB 2443 Kalın Askılı Dantelli Atlet Dikişsiz Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB 2443 Kalın Askılı Dantelli Atlet Dikişsiz için, S bedenleri bulunmaktadır.NBB 2443 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB 2443 Kalın Askılı Dantelli Atlet Dikişsiz ürünü faturada "NBB 2443" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.