NBB 3967 Saten Gecelik Sabahlık Takımı

NBB 3967 Saten Gecelik Sabahlık Takımı
NBB 2019 Koleksiyon: NBB 3967 Saten Gecelik Sabahlık Takımı

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında NBB markasına ait NBB 3967 Saten Gecelik Sabahlık Takımı modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu NBB markasına ait NBB 3967 Saten Gecelik Sabahlık Takımı modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Ekru, Lila, Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB 3967 Saten Gecelik Sabahlık Takımı için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.NBB 3967 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB 3967 Saten Gecelik Sabahlık Takımı ürünü faturada "NBB 3967" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.