NBB 4492 Sütyen Külot Takım

NBB 4492 Sütyen Külot Takım
NBB 2019 Koleksiyon: NBB 4492 Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Desteksiz Kap


Bayanların beğenisini kazanmış olan NBB markasının bu NBB 4492 Sütyen Külot Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. NBB markasının NBB 4492 Sütyen Külot Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Lila, Lacivert, Kırmızı, Zümrüt renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB 4492 Sütyen Külot Takım için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.NBB 4492 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB 4492 Sütyen Külot Takım ürünü faturada "NBB 4492" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.