NBB 4556 Desteksiz Büstiyer Külot Takım

NBB 4556 Desteksiz Büstiyer Külot Takım
NBB 2017 Koleksiyonu: NBB 4556 Desteksiz Büstiyer Külot Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış NBB markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. NBB markasının NBB 4556 Desteksiz Büstiyer Külot Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek NBB 4556 Desteksiz Büstiyer Külot Takım modeli olsun gerekse de NBB markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip NBB 4556 Desteksiz Büstiyer Külot Takım, renk seçeneklerine sahip.NBB 4556 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2017 NBB Büstiyer & Jartiyer

Tükendi-