90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

NBB 4559 Hafif Destekli Büstiyer Külot Takım

NBB 4559 Hafif Destekli Büstiyer Külot Takım
NBB 2017 Koleksiyonu: NBB 4559 Hafif Destekli Büstiyer Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen NBB markasının ürünleri olmuştur. Özellikle NBB 4559 Hafif Destekli Büstiyer Külot Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında NBB markasının NBB 4559 Hafif Destekli Büstiyer Külot Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB 4559 Hafif Destekli Büstiyer Külot Takım için, bedenleri bulunmaktadır.NBB 4559 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB 4559 Hafif Destekli Büstiyer Külot Takım ürünü faturada "NBB 4559" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 NBB Sütyen Takımları

Tükendi-