NBB 675 Geniş Askılı Sporcu Atlet

NBB 675 Geniş Askılı Sporcu Atlet
NBB 2017 Koleksiyonu: NBB 675 Geniş Askılı Sporcu Atlet

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış NBB markasını öneriyoruz.


%100 COTTON

NBB markasının NBB 675 Geniş Askılı Sporcu Atlet ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde NBB markasının NBB 675 Geniş Askılı Sporcu Atlet modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.NBB 675 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 NBB Bayan Atlet

15,80 TL   %31
10,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün