90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

NBB Bayan Ekose Desenli Gecelik Sabahlık Takım 6944

NBB Bayan Ekose Desenli Gecelik Sabahlık Takım 6944

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


% 95 Pamuk % 5 Elastan


Gecelik Sabahlık Takımları arasında NBB markasına ait NBB Bayan Ekose Desenli Gecelik Sabahlık Takım 6944 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu NBB markasına ait NBB Bayan Ekose Desenli Gecelik Sabahlık Takım 6944 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB Bayan Ekose Desenli Gecelik Sabahlık Takım 6944 için, bedenleri bulunmaktadır.NBB 6944 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB Bayan Ekose Desenli Gecelik Sabahlık Takım 6944 ürünü faturada "NBB 6944" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-