NBB Destekli Büstiyer Takım 4520

NBB Destekli Büstiyer Takım 4520

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış NBB markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. NBB markasının NBB Destekli Büstiyer Takım 4520 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek NBB Destekli Büstiyer Takım 4520 modeli olsun gerekse de NBB markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip NBB Destekli Büstiyer Takım 4520, renk seçeneklerine sahip.NBB 4520 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-