NBB İç Giyim Destekli Büstiyer String Takımı 4570

NBB İç Giyim Destekli Büstiyer String Takımı 4570

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış NBB markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. NBB markasının NBB İç Giyim Destekli Büstiyer String Takımı 4570 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek NBB İç Giyim Destekli Büstiyer String Takımı 4570 modeli olsun gerekse de NBB markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75, 80, 85, bedenlere sahip NBB İç Giyim Destekli Büstiyer String Takımı 4570, Krem renk seçeneklerine sahip.NBB 4570 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
71,15 TL   %17
59,33 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün