NBB İç Giyim Destekli Büstiyer Takım 4542

NBB İç Giyim Destekli Büstiyer Takım 4542
NBB 2018 Koleksiyon: NBB İç Giyim Destekli Büstiyer Takım 4542

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.


NBB iç giyim Destekli Büstiyer Takımı 4542

Sütyeni kurdele detaylı

Destekli sütyen (bir beden büyük gösterir)


Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış NBB markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. NBB markasının NBB İç Giyim Destekli Büstiyer Takım 4542 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek NBB İç Giyim Destekli Büstiyer Takım 4542 modeli olsun gerekse de NBB markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75, 80, 85, 90, bedenlere sahip NBB İç Giyim Destekli Büstiyer Takım 4542, Krem renk seçeneklerine sahip.NBB 4542 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB İç Giyim Destekli Büstiyer Takım 4542 ürünü faturada "NBB 4542" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.