NBB İç Giyim Toparlayıcı Sütyen Külot Takımı 4008

NBB İç Giyim Toparlayıcı Sütyen Külot Takımı 4008

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.NBB iç giyim Toparlayıcı Sütyen Külot Takım 4008

Kurdeleli, sütyen üst kısmı ve külot ön yan kısımları şık dantelli.

Desteksiz büyük beden sütyen seçeneği ileBayanların beğenisini kazanmış olan NBB markasının bu NBB İç Giyim Toparlayıcı Sütyen Külot Takımı 4008 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. NBB markasının NBB İç Giyim Toparlayıcı Sütyen Külot Takımı 4008 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Zümrüt Yeşil renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB İç Giyim Toparlayıcı Sütyen Külot Takımı 4008 için, 80, 85, 90, 95 bedenleri bulunmaktadır.NBB 4008 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
53,85 TL   %19
43,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün