90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

NBB Kız Çocuk Askılı Gecelik 6690

NBB Kız Çocuk Askılı Gecelik 6690

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle NBB markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde NBB markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. NBB markasının NBB Kız Çocuk Askılı Gecelik 6690 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


%100 pamuktan üretilmiştir.


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan NBB markasının NBB Kız Çocuk Askılı Gecelik 6690 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

S, M, L, XL, bedenlere sahip NBB Kız Çocuk Askılı Gecelik 6690, Siyah, Mavi renk seçeneklerine sahip.NBB 6690 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB Kız Çocuk Askılı Gecelik 6690 ürünü faturada "NBB 6690" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
35 TL   %35
22,74 TL
--Tükendi--