90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

NBB Kız Çocuk Şort Takım 6646 (yaş Aralıklı)

NBB Kız Çocuk Şort Takım 6646 (yaş Aralıklı)
Kız çocuk takımları, çocuk giyiminin en önemli parçasını oluşturmaktadır. En yeni kız çocuk modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

NBB Kız Çocuk Şort Takım 6646 (yaş Aralıklı)
%100 pamuktan üretilmiştir.


Kız çocuklar için üretilen takımlar arasında, daha sade ve rahat pijamalar olduğu gibi, en sevdikleri kahramanların desenlerinin bulunduğu pijamalarda yer almaktadır. NBB Kız çocuk, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle NBB Kız Çocuk Şort Takım 6646 (yaş Aralıklı) modeli, kız çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. NBB iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

4-5, 6-7, 8-9, 10-11 Yaş bedenleri mevcut olan NBB Kız Çocuk Şort Takım 6646 (yaş Aralıklı), Pembe, Mavi renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

NBB 6646 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB Kız Çocuk Şort Takım 6646 (yaş Aralıklı) ürünü faturada "NBB 6646" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
42 TL   %35
27,30 TL
--Tükendi--