90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

New Night Çok Seksi Dantel Sabahlık Babydoll Takım

New Night Çok Seksi Dantel Sabahlık Babydoll Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Çok Seksi Dantel Sabahlık + Babydoll Takım.

İçerik :

- %85 Polyester
- %15 Elastan


Gecelik Sabahlık Takımları arasında New Night markasına ait New Night Çok Seksi Dantel Sabahlık Babydoll Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu New Night markasına ait New Night Çok Seksi Dantel Sabahlık Babydoll Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan New Night Çok Seksi Dantel Sabahlık Babydoll Takım için, bedenleri bulunmaktadır.New Night GC23877 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. New Night Çok Seksi Dantel Sabahlık Babydoll Takım ürünü faturada "New Night GC23877" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-