RedHotBest 2019 Koleksiyon: New Night Dantel Süslemeli Saten Gecelik Sabahlık Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Dantel Süslemeli Saten Gecelik Sabahlık Takım

İçerik :

- %85 Polyester
- %15 Elastan


Gecelik Sabahlık Takımları arasında RedHotBest markasına ait New Night Dantel Süslemeli Saten Gecelik Sabahlık Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu RedHotBest markasına ait New Night Dantel Süslemeli Saten Gecelik Sabahlık Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan New Night Dantel Süslemeli Saten Gecelik Sabahlık Takım için, bedenleri bulunmaktadır.RedHotBest GC23419 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. New Night Dantel Süslemeli Saten Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "RedHotBest GC23419" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.