Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda Night Flight markasına ait Night Flight Dantelli Atlet String Takım 2225 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek Night Flight markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan Night Flight Dantelli Atlet String Takım 2225 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.bedenleri mevcut olan Night Flight Dantelli Atlet String Takım 2225, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Night Flight 2225 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Night Flight Dantelli Atlet String Takım 2225 ürünü faturada "Night Flight 2225" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.