Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı 5016

Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı 5016
NightLight 2019 Koleksiyon: Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı 5016
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı 5016

Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı Tek Renktir.

Standart Bedendir (S,M,L) Bedenleri Mevcuttur.

Külot Dahil Değildir.


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. NightLight vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı 5016 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. NightLight iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart (S-M-L) bedeni\bedenleri mevcut olan Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı 5016, Beyaz rengine\renklerine sahip.

NightLight 796 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Night Light Desenli Askılı Vücut Çorabı 5016 ürünü faturada "NightLight 796" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.