NightLight 2019 Koleksiyon: Nightlight Boyundan Bağlı Siyah Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Nightlight Boyundan Bağlı Siyah Vücut Çorabı
Fantazi iç giyim ürünleri sektöründe öncü firma halinde olan Nightlight firması tarafından üretilmiş olan vücut çorabı modelidir.
 
Standart beden olarak üretimi yapılmış olup ürün small,medium,large uyumludur. Ürüne külot dahil değildir. 
 
Ürün boyundan bağlamalıdır. Siyah renk olarak üretilmiştir. Karın bölgesi açıktır. Çapraz ve hoş görünüm şeklinde kapalı desenlidir. Bu görünüm ürüne estetik ve hoş bir görünüm katmıştır.

Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. NightLight vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Nightlight Boyundan Bağlı Siyah Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. NightLight iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart (S-M-L) bedeni\bedenleri mevcut olan Nightlight Boyundan Bağlı Siyah Vücut Çorabı, Siyah rengine\renklerine sahip.

NightLight 2795 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nightlight Boyundan Bağlı Siyah Vücut Çorabı ürünü faturada "NightLight 2795" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.