NightLight 2018 Koleksiyon: NightLight Lame Zincirli Elbise 1016

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
NightLight Lame Zincirli Elbise Tek Renktir.

3 Parçadan Oluşmaktadır. Elbise, Külot ve Zincir

Hijyen Kuralları Gereği Değişim Yapılmamaktadır.


Bu sebeple NightLight Lame Zincirli Elbise 1016 modeli bayanların beğenisini kazanmış NightLight markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen NightLight markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında NightLight Lame Zincirli Elbise 1016 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. NightLight Lame Zincirli Elbise 1016 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.NightLight 1016 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NightLight Lame Zincirli Elbise 1016 ürünü faturada "NightLight 1016" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.