NightLight 2020 Koleksiyon: Nightlight Mini Dekolteli Elbise 3046-1
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Nightlight Mini Dekolteli Elbise 3046-1
Nightlight Mini Dekolteli Elbise 3046-1 
 
Nightlight Mini Dekolteli Elbise Tek Renktir.
 
S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.
 
2 Parçadan Oluşmaktadır. Elbise ve Külot
 
Hijyen Kuralları Gereği Değişim ve İade Yapılmamaktadır

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. NightLight iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Nightlight Mini Dekolteli Elbise 3046-1 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. NightLight iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

L, XL bedenleri mevcut olan Nightlight Mini Dekolteli Elbise 3046-1, Resimdeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

NightLight 98 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nightlight Mini Dekolteli Elbise 3046-1 ürünü faturada "NightLight 98" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.