Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll

Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll
NightLight 2019 Koleksiyon: Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu NightLight markanın Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll
 
Nightlight firmamız tarafından üretilen 2019 Fantazi İç Giyim,Fantazi Babydoll modelidir.  Dantel işlemeleri ile donatılmış tül kumaştan üretilmiştir. Göğüs bölgesinin kenarları kıvrımlı bir şekilde tasarlanıp hizmetinize sunulmuştur. Ürün oldukça seksi görünmenizi sağlayacaktır. Vücut kısmının sağ ve sol alt kısımları boştur. Partneriniz ile keyifli dakikalar geçirmenize olanak sağlayıp bununla  birlikte hoşnut dakikalar geçirmenize yardımcı olacaktır.
 
Ürünün Siyah rengi bulunuyor.
Small(36),
Medium(38),
Large(40),
Extra large(42) 
 
bedenleri üretilmiştir. Ürün tek parçadan üretilmiş olup hizmetinize sunulmuştur.

NightLight markasının bu Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

L-XL, bedenlere sahip Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll, Siyah renk seçeneklerine sahip.

NightLight 3568 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nightlight Vücut Bölgesinin Sağ ve Sol Kısmı Açık Fantazi Seksi Babydoll ürünü faturada "NightLight 3568" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.