90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue 3 Parça File Fantezi Takım Siyah

Nite Vogue 3 Parça File Fantezi Takım Siyah

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Nite Vogue markasına ait Nite Vogue 3 Parça File Fantezi Takım Siyah modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Nite Vogue markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Nite Vogue 3 Parça File Fantezi Takım Siyah modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Nite Vogue markasına ait Nite Vogue 3 Parça File Fantezi Takım Siyah model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Süper seksi geniş file dantelli takım.

Geniş aralıklı %100 polyester file kumaş. Bolero, geniş bant dantelli g-string ve striptizci bant dahil toplam 3 parça

Ölçü Tablosu : Göğüs : 84 Cm - 92 Cm Bel : 64 Cm - 72 Cm Kalça : 90 Cm - 98 Cm


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NV-327B Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue 3 Parça File Fantezi Takım Siyah ürünü faturada "Nite Vogue NV-327B" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-