90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue 3 Parça Ruffle Fantezi Takım

Nite Vogue 3 Parça Ruffle Fantezi Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Nite Vogue markasına ait Nite Vogue 3 Parça Ruffle Fantezi Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Nite Vogue markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Nite Vogue 3 Parça Ruffle Fantezi Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Nite Vogue markasına ait Nite Vogue 3 Parça Ruffle Fantezi Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Kışkırtıcı ve çok seksi. Transparan kumaştan üretilmiş Fırfırlı bu takım, Sutyen, külot ve etek olmak üzere 3 parçadan oluşuyor. Özel zamanlar için tasarlanmış bu özel takımı gardrobunuzdan eksik etmeyin.

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NK301041 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue 3 Parça Ruffle Fantezi Takım ürünü faturada "Nite Vogue NK301041" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-