90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Çapraz Yırtmaçlı Uzun Transparan Babydoll Beyaz

Nite Vogue Çapraz Yırtmaçlı Uzun Transparan Babydoll Beyaz

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Çapraz Yırtmaçlı Uzun Transparan Babydoll Beyaz Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Çapraz Yırtmaçlı Uzun Transparan Babydoll Beyaz modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Muhteşem desenli transparan kumaşı ve çapraz kesim etek ile çok çok seksi.

İç gıcıklayıcı tasarım string hediyesi ile.

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Çapraz Yırtmaçlı Uzun Transparan Babydoll Beyaz model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Çapraz Yırtmaçlı Uzun Transparan Babydoll Beyaz, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201048 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Çapraz Yırtmaçlı Uzun Transparan Babydoll Beyaz ürünü faturada "Nite Vogue NB201048" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-