90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Desenli File Vücut Çorabı

Nite Vogue Desenli File Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Nite Vogue Desenli File Vücut Çorabı
İster dekolte kıyafetlerinizin içine, isterseniz özel gecelerde partnerinize. Bu file vücut çorabı ile olağan üstü seksi görünüm kazanacaksınız.

  • Sık aralıklı özel motifli file tasarım
  • Lastikli Halter göğüs yapısı
  • Ağı açık tasarım
Standart beden S, M, L bedenler içindir.


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Nite Vogue vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Nite Vogue Desenli File Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Nite Vogue iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Nite Vogue Desenli File Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Nite Vogue NS101021 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Desenli File Vücut Çorabı ürünü faturada "Nite Vogue NS101021" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-