90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Double Layer Babydoll & String

Nite Vogue Double Layer Babydoll & String

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Double Layer Babydoll & String Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Double Layer Babydoll & String modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Çift kat tasarlanmış bu babydoll'u dilerseniz özel gecelerinizde partneriniz için giyin dilerseniz blue jean üzerine gece eğlenmeye giderken. Tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

  • İç tarafında vücudu saran, dışında ise dökümlü olarak tasarlanmış çift kat tasarım
  • İnce boyun askısı
  • Çok şık taş süslemeli broş
  • T-String hediyesiyle
Standart Beden S, M, L bedenler içindir.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Double Layer Babydoll & String model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Double Layer Babydoll & String, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201044 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Double Layer Babydoll & String ürünü faturada "Nite Vogue NB201044" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-