90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Düşük Omuz Geniş File Babydoll Siyah

Nite Vogue Düşük Omuz Geniş File Babydoll Siyah

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Düşük Omuz Geniş File Babydoll Siyah Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Düşük Omuz Geniş File Babydoll Siyah modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Süper seksi file Babydoll.

Geniş aralıklı %100 polyester file kumaş. Aynı kumaştan üretilmiş T-String hediyesiyle Babydoll ve T-String dahil toplam 2 parça

Ölçü Tablosu :

Standart Beden : Göğüs : 84 Cm - 92 Cm Bel : 64 Cm - 72 Cm Kalça : 90 Cm - 98 Cm Elbise Boyu : Omuzdan 61 Cm Göğüsten 51 Cm


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Düşük Omuz Geniş File Babydoll Siyah model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Düşük Omuz Geniş File Babydoll Siyah, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NV-2105B Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Düşük Omuz Geniş File Babydoll Siyah ürünü faturada "Nite Vogue NV-2105B" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-