Nite Vogue Hot Elegant Sexy Babydoll

Nite Vogue Hot Elegant Sexy Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Hot Elegant Sexy Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Hot Elegant Sexy Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Zarif olmayı seven seksi bayanlara olağan üstü uzun tül etekli babydoll

Dantel ve önden bağcıklı tasarlanmış üst bölümü, uzun tül eteği ile baştan çıkarıcı. Ön tarafı minik fiyong ile birleşen arkası çift lastik omuz askıları ile sıradışı.

T-String Hediyesiyle

Standart beden S/M bedenler için uygundur.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Hot Elegant Sexy Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Hot Elegant Sexy Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201041 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
86,51 TL   %21
68,18 TL
--Tükendi--