90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Kalp Süslemeli Peek-a-boo String

Nite Vogue Kalp Süslemeli Peek-a-boo String

Kadın bedeninin en zarif ve çekici hatlarının belirginleşmesi ve bu sayede çekiciliğin artması için Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinden Fantazi Korseler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu Fantazi Korseler de özellikle kullanılan malzemenin doğal ve kaliteli olması ile tasarımı en önemli konular arasındadır. Bu yüzden ülkemizde de beğeni toplamış olan Nite Vogue markasının Nite Vogue Kalp Süslemeli Peek-a-boo String modeli en kaliteli ürünler arasında sayılmaktadır. Çünkü evliliklerin ihtiyacı olan heyecan ve renkleri yakalamaya yardımcıdır. Özellikle bayan çekiciliğinin artması konusunda Nite Vogue Kalp Süslemeli Peek-a-boo String modeli kullanılan malzeme ve tasarım ile ön plana çıkmaktadır. Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Kalp Süslemeli Peek-a-boo String modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Özel geceleriniz için çok seksi yanları ayarlanabilir fantezi taşlı ve metal aksesuarlı string.

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


bedenleri bulunan bu Fantazi Korseler, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NP501046 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Kalp Süslemeli Peek-a-boo String ürünü faturada "Nite Vogue NP501046" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-