90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Lame Üç Parça Clubber Girl Takım

Nite Vogue Lame Üç Parça Clubber Girl Takım

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Işıl ışıl olmayı seven, kendine güvenen bayanlar, bu takım ile onun başını döndürecek gözlerini kamaştıracaksınız.

  • Çok özel dalgalı parlak beyaz kumaş ile lame kumaşın alışılmışın dışında uyumu
  • Sürfile ile çevrilmiş Etek
  • Boyundan bağlanabilir halter tasarım omuz askısı
  • Sırtta Şeffaz Sütyen kopçası
  • Özel tasarım string hediyesiyle toplam 3 parça
Standart beden S ve M bedenler içindir.

%65 Polyester %35 Pamuk

Not : Aksesuarlar ve çizme takıma dahil değildir.

 


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Nite Vogue markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Nite Vogue Lame Üç Parça Clubber Girl Takım model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Nite Vogue markasına ait Nite Vogue Lame Üç Parça Clubber Girl Takım ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Nite Vogue NK301011 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Lame Üç Parça Clubber Girl Takım ürünü faturada "Nite Vogue NK301011" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-