Nite Vogue Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Pembe

Nite Vogue Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Pembe

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Pembe Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Pembe modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Esnek lez dantel kumaşı, etek ve arka bölüm fırfırları ve pedli göğüs yapısı ile hem çok kullanışlı hemde süper seksi babydoll.

  • Ayarlanabilir omuz askısı
  • 3 Kademeli agraf
  • Sırt dekoltesi ve aynı kumaşla tasarlanmış farbelalar
  • Göğüs pedli
Aynı kumaştan üretilmiş T-String hediyesiyle

Standart beden S, M, L bedenler içindir.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Pembe model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Pembe, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201071 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-