90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Papyon Kurdelalı Dizüstü File Çorap

Nite Vogue Papyon Kurdelalı Dizüstü File Çorap

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Papyon süslemeleri ile çok seksi file çorap

Standart Beden (S, M, L bedenlerin tümüne uygundur)


Nite Vogue markasına ait Nite Vogue Papyon Kurdelalı Dizüstü File Çorap ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Nite Vogue Papyon Kurdelalı Dizüstü File Çorap ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Nite Vogue markasının Nite Vogue Papyon Kurdelalı Dizüstü File Çorap model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Nite Vogue Papyon Kurdelalı Dizüstü File Çorap için, bedenleri bulunmaktadır.Nite Vogue NS101025 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Papyon Kurdelalı Dizüstü File Çorap ürünü faturada "Nite Vogue NS101025" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-