90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Spider Sheer Mesh Crop Top & Boyshort Takım

Nite Vogue Spider Sheer Mesh Crop Top & Boyshort Takım

Fantazi Şort Takım ları normal gündelik hayatta yaygın olarak kullanılan bir iç çamaşırı türü değildir. Bu ürün grubu Fantazi Takımlar kategorisinde erotik çekiciliği arttırmak, eşler arasında renkli bir iletişim sağlamak amacıyla üretilmektedirler. Özellikle sitemizin Fantazi Takımlar kategorisinde bulunan tüm Fantazi Şort Takım ları en kaliteli, en hoş tasarıma sahip, en doğal malzemeden üretilmiştir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlar ile kadınlar erkekleri bu Fantazi Şort Takım lar ile baştan çıkaracaklar.


Çok özel örümcek ağı ve örümcek motifleri ile tasarlanmış takım.

Uzun kol kesimi, geniş göğüs dekoltesi, süper transparan görünümü ile bambaşka ve çok şehvetli.

Kendinden örümcek ve örümcek ağı motifleri ile yaratılmış esnek kumaşı sıradışı olmak isteyenler için hiç bir takımda bulamayacağınız farklılığı size verecek.

Bu takım hayal edilemeyecek kadar çok seksi.

Free Size, esnek yapısı ile S, M, L bedenler içindir.


Özellikle Nite Vogue markası bu alanda kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Bu markanın Nite Vogue Spider Sheer Mesh Crop Top & Boyshort Takım modelinde kullanılan kumaş ve renklerin uyumu ile ortaya çıkan tasarım kadınların çekiciliğine şüphesiz bir erotizm katacaktır. Nite Vogue markasının Nite Vogue Spider Sheer Mesh Crop Top & Boyshort Takım modeline ait bu Fantazi Şort Takım ı en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Spider Sheer Mesh Crop Top & Boyshort Takım, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue F7141 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Spider Sheer Mesh Crop Top & Boyshort Takım ürünü faturada "Nite Vogue F7141" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-