90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Transparan Straplez Fantazi Takım

Nite Vogue Transparan Straplez Fantazi Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Nite Vogue markasına ait Nite Vogue Transparan Straplez Fantazi Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Nite Vogue markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Nite Vogue Transparan Straplez Fantazi Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Nite Vogue markasına ait Nite Vogue Transparan Straplez Fantazi Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Bu takım favoriniz olmaya aday çok seksi ve alımlı. 

  • Esnek yarı transparan tül kumaş
  • Ortadan boyun bağı ile straplez bikini sütyen
  • Halka birleşimleri ile çok seksi g-string
Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NK301106 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Transparan Straplez Fantazi Takım ürünü faturada "Nite Vogue NK301106" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-