90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Two Tone Lame & Mesh Bikini Set Gold-beyaz

Nite Vogue Two Tone Lame & Mesh Bikini Set Gold-beyaz
Seksi bikini, tüm vücut hatlarını en çarpıcı şekilde ön plana çıkaran,hem beli, hem kalçayı vurgulayan en seksi deniz çamaşırları arasındadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi bikini modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Nite Vogue Two Tone Lame & Mesh Bikini Set Gold-beyaz
Lame ve tül kumaşın mütiş kombinasyonu ile sıradışı Bikini takım.

Bağcıklı ve esnek yapısı ile sorunsuz beden uyumu.

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi bikini ile mümkündür. Nite Vogue iç giyim seksi bikiniler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Nite Vogue Two Tone Lame & Mesh Bikini Set Gold-beyaz modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Nite Vogue iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan ürünün Nite Vogue Two Tone Lame & Mesh Bikini Set Gold-beyaz, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Nite Vogue NK301026 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Two Tone Lame & Mesh Bikini Set Gold-beyaz ürünü faturada "Nite Vogue NK301026" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-