Nurteks 6689 Altılı Saten Gelin Çeyiz Takımı

Nurteks 6689 Altılı Saten Gelin Çeyiz Takımı
Nurteks 2020 Koleksiyon: Nurteks 6689 Altılı Saten Gelin Çeyiz Takımı

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


Gecelik, Sabahlık, Şortlu Takım, Pijama Takım


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Nurteks markasının ürettiği Nurteks 6689 Altılı Saten Gelin Çeyiz Takımı modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Nurteks markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Nurteks 6689 Altılı Saten Gelin Çeyiz Takımı için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Nurteks 6689 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks 6689 Altılı Saten Gelin Çeyiz Takımı ürünü faturada "Nurteks 6689" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.