Nurteks Dantelli Jartiyer Sütyen Külot Takımı 2425

Nurteks Dantelli Jartiyer Sütyen Külot Takımı 2425
Nurteks 2018 Koleksiyon: Nurteks Dantelli Jartiyer Sütyen Külot Takımı 2425

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Nurteks markasına ait Nurteks Dantelli Jartiyer Sütyen Külot Takımı 2425 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Nurteks markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Nurteks Dantelli Jartiyer Sütyen Külot Takımı 2425 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Nurteks markasına ait Nurteks Dantelli Jartiyer Sütyen Külot Takımı 2425 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.75B, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı, Mor gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Nurteks 2425 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks Dantelli Jartiyer Sütyen Külot Takımı 2425 ürünü faturada "Nurteks 2425" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.