Nurteks Dolgusuz Jartiyer Takım 2435

Nurteks Dolgusuz Jartiyer Takım 2435

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Nurteks markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Nurteks markasının Nurteks Dolgusuz Jartiyer Takım 2435 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Nurteks Dolgusuz Jartiyer Takım 2435 modeli olsun gerekse de Nurteks markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75 B, 80 B, 85 B, 90 B, bedenlere sahip Nurteks Dolgusuz Jartiyer Takım 2435, Siyah, Ekru, Pudra renk seçeneklerine sahip.Nurteks 2435 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
101,15 TL   %41
59,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün