Nurteks Push Up Destekli Sütyen Külot Takımı 4545

Nurteks Push Up Destekli Sütyen Külot Takımı 4545
Nurteks 2019 Koleksiyon: Nurteks Push Up Destekli Sütyen Külot Takımı 4545

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Nurteks markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Nurteks Push Up Destekli Sütyen Külot Takımı 4545 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Nurteks markasının Nurteks Push Up Destekli Sütyen Külot Takımı 4545 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı, Bordo, Mürdüm, Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Nurteks Push Up Destekli Sütyen Külot Takımı 4545 için, 75B, 80B, 85B, 90B, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 4545 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks Push Up Destekli Sütyen Külot Takımı 4545 ürünü faturada "Nurteks 4545" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.