90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nurteks Push Up Set 4420

Nurteks Push Up Set 4420
Nurteks 2018 Koleksiyonu: Nurteks Push Up Set 4420

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Nurteks markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Nurteks Push Up Set 4420 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Nurteks markasının Nurteks Push Up Set 4420 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Ekru, Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan Nurteks Push Up Set 4420 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 4420 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks Push Up Set 4420 ürünü faturada "Nurteks 4420" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Nurteks Sütyen Takımları

70.27 TL   %29
49,74 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Bordo-80
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün