Nurteks 2018 Koleksiyon: Nurteks Saten Kimono Takım 5332

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Nurteks markasına ait Nurteks Saten Kimono Takım 5332 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Nurteks markasına ait Nurteks Saten Kimono Takım 5332 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Siyah, Ekru, Mor, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Nurteks Saten Kimono Takım 5332 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 5332 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks Saten Kimono Takım 5332 ürünü faturada "Nurteks 5332" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.