Nurteks 2019 Koleksiyon: Nurteks Saten Kimono Takım 5344

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Nurteks markasına ait Nurteks Saten Kimono Takım 5344 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Nurteks markasına ait Nurteks Saten Kimono Takım 5344 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Bordo, Mor, Pudra, Zümrüt renk seçeneği\seçenekleri sunan Nurteks Saten Kimono Takım 5344 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 5344 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nurteks Saten Kimono Takım 5344 ürünü faturada "Nurteks 5344" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.