Ogobongo Bulmaca Baskılı Soket Çorap 1127

Ogobongo Bulmaca Baskılı Soket Çorap 1127
Ogobongo 2016 Koleksiyonu: Ogobongo Bulmaca Baskılı Soket Çorap 1127
Soket çoraplar her yaştaki kadınların her mevsim tercih ettikleri çorap modelidir. Hem etek hemde pantalonlarla giyilebilmektedir. Gece gezmesi, özel davetler, günlük kullanım, desenli, düz, seksi, siyah, ten rengi, renkli, sahip olmak isteyebileceğiniz tüm soket çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Ogobongo Bulmaca Baskılı Soket Çorap 1127
%98 Micropolyester - %2 Elastan


Soket çoraplar, çeşitli renk ve şekildeki tasarımları ile kadınların oldukça rahat etmesini ve kendilerine olan güvenlerini sağlamaktadır. Her yaştaki kadınların her mevsim tercih ettikleri dizaltı çoraplar günümüzde artık daha rahat, daha seksiler. Ogobongo soket çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Ogobongo Bulmaca Baskılı Soket Çorap 1127 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Ogobongo iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

35-39 Numara Standart bedenleri mevcut olan Ogobongo Bulmaca Baskılı Soket Çorap 1127, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Ogobongo 1127 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Ogobongo Bayan Çorap

39,99 TL   %50
19,99 TL
--Tükendi--