Ogobongo Çocuk Çorabı Dijital Baskılı 4034

Ogobongo Çocuk Çorabı Dijital Baskılı 4034
Ogobongo 2016 Koleksiyonu: Ogobongo Çocuk Çorabı Dijital Baskılı 4034

Çocuklar için en önemli konu şüphesiz doğallıktır. Bu anlamda icgiyimozel.com olarak çocuklar için en doğal malzemelerden üretilmiş iç çamaşırlarının kullanılmasını önermekteyiz. Özellikle Erkek Çocuk İç Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Çorap ürünlerinde hem kalite, hem doğallık benimsenerek en sağlıklı iç çamaşırları temin edilmektedir. Bu bağlamda Ogobongo markasına ait Ogobongo Çocuk Çorabı Dijital Baskılı 4034 modeli erkek çocuklar için ebeveynleri tarafından en çok beğenilen iç çamaşırıdır.


%98 Micropolyester - %2 Elastan


Ogobongo markası ülkemizde kalitesi ve tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Çünkü çocuklar için görsellik ön plandadır. Bu tür doğal iç çamaşırlarının sevilerek giyilmesi de bu yüzden önemlidir. Ogobongo Çocuk Çorabı Dijital Baskılı 4034 modeli çocukların beğeneceği tasarımlara sahip olup, en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edilebilmektedir.

3-6 Yaş Standart bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Çorap, Görseldeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Ogobongo 4034 Erkek Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Ogobongo Erkek Çocuk İç Giyimi

29,99 TL   %50
14,99 TL
--Tükendi--